Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Web3 Danışmanlığı

Web3 Stratejileri ve
Geliştirme Danışmanlığı

01.
Web3 Veri Analizi

Web3 uygulamalarından elde edilen verileri, düzenli olarak hazırlanan raporlar halinde size sunuyor, işletmeniz için en doğru kararları almanıza yardımcı oluyoruz.

02.
Blockchain ve Smart Contract

Blockchain teknolojisine dayalı uygulamaların ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi ve uygulanması konusunda danışmanlık hizmeti vererek, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunuyoruz.

03.
NFT Stratejileri

NFT‘ler (Non-Fungible Token / Nitelikli Fikri Tapu) konusunda danışmanlık hizmeti vererek, işletmeniz için en doğru NFT stratejilerini belirliyoruz.

04.
DeFi Uygulama Danışmanlığı

DeFi (Decentralized Finance) uygulamalarının geliştirilmesi ve entegrasyonu konusunda danışmanlık hizmeti sunarak, işletmenizin DeFi alanında rekabetçi olmasını sağlıyoruz.

// Web3 Danışmanlığı

Web3 Stratejileri ve
Geliştirme Danışmanlığı

Web3 danışmanlığı konusunda uzmanız. Sunduğumuz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için, aşağıdaki menüleri kullanabilirsiniz:

 

- Web3 Stratejisi Geliştirme: İşletmeniz için en uygun Web3 stratejilerini belirleyerek, müşteri kazanımı ve büyüme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.
- Blockchain Uygulama Danışmanlığı: İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun blockchain uygulamalarının belirlenmesi ve geliştirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
- NFT Stratejisi Danışmanlığı: NFT'ler (Non-Fungible Token / nitelikli Fikri Tapu) konusunda danışmanlık hizmeti vererek, işletmeniz için en doğru NFT stratejilerini belirliyoruz.
 
- Blockchain Geliştirme: Blockchain teknolojisine dayalı uygulamaların geliştirilmesi ve entegrasyonu konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
- Smart Contract Geliştirme: Akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi ve uygulanması konusunda danışmanlık hizmeti vererek, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun smart contract çözümleri sunuyoruz.
- Decentralized Finance (DeFi) Uygulama Danışmanlığı: DeFi uygulamalarının geliştirilmesi ve entegrasyonu konusunda danışmanlık hizmeti sunarak, işletmenizin DeFi alanında rekabetçi olmasını sağlıyoruz.
 
- Veri Analizi: Web3 uygulamalarından elde edilen verilerin analizini yaparak, işletmeniz için en doğru kararları almanıza yardımcı oluyoruz.
- Raporlama: Web3 uygulamalarından elde edilen verileri, düzenli olarak hazırlanan raporlar halinde size sunuyoruz.
- Hedef Kitle Belirleme: Web3 uygulamalarınızın hedef kitlesini belirleyerek, işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun stratejileri belirliyoruz.